2014 - 2015 SONBAHAR / KIŞ RENK TRENDLERİYaz sezonunun bitmesiyle Sonbahar/Kış trendlerini yakından takip etmeye başlıyoruz.
2014 - 2015 Kış sezonunda serin havalara rağmen içimizi ısıtacak cıvıl cıvıl renkler ile enerjimizi yüksek tutmayı sağlayacak.


KLASİKLER;                           KOYU RENKLER;                   CANLI RENKLER;
Siyah                                         Oxblood (Bordo)                           Kırmızı
Gri                                             Mor                                                Kan Portakalı (Turuncu)
Deve tüyü (Camel)                                                                          Sülfür Sarısı (Safran, Asit)
Kahverengi                                                                                      Elektrik MavisiSİYAH
Siyah renk tüm sezonlarda tercih edildiği gibi kış sezonunda da bayanların kurtarıcısı olarak yerini alacak. Düz tasarımlara olmazsa olmaz diyeceğimiz beyaz çizgiler eklenerek siyah ve beyazın dikkat çekici tasarımları kullanılacak.

GRİ
Grinin tonları bu kışta en trend parçalarda kullanılıyor olacak. Gri geçen sezon da olduğu gibi bu sezonda olduğu gibi bu sezonda koleksiyonların egemen rengi olarak yer alıyor.
DEVE TÜYÜ (CAMEL)
Bu sezonun en baskın rengi kuşkusuz ki deve tüyü. Günlük giyimde  çokça tercih edilecek olan deve tüyü tonları kış sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alacağı kesindir.


ELEKTRİK MAVİSİ
Geçen kış birçok tasarımcının koleksiyonunda yer alan ve bayanların sık tercih ettiği mavi ve tonları bu kışta iddialılığını korumaya devam edecek gibi görünüyor.
SÜLFÜR SARISI
Genel olarak erkek ürünlerinde  kullanılan sülfür sarısı, bu sezon bayan parçalarında sıkça görülüyor. Safran sarısı ve Asit sarısı da bu sene trend renkler arasında yer alacak.
KAN PORTAKALI (TURUNCU)
Bu sezonun içimizi ısıtacak bir başka rengi ise portakal turuncusu. Daha şimdiden popüler olacağı belli.
KIRMIZI
Kış sezonlarına adını yazdıran kırmızı, koza tarzı örgülerde sık sık görülecek. Aksesuarlarda da sıklıkla kullanılacak olan kırmızı bu sezon sıkça karşımıza çıkacak.
OXBLOOD (BORDO)
Bordo ve Koyu Kahvenin karışımı ile ortaya çıkarak zengin bir ara ton olan Oxblood kışın en favori renklerinden.

MOR
Mor bu kış patlama yapacak. Dış giyimden abiyelere şık giyinmeyi seven kadınların üzerinde bolca göreceğiz.
KAHVERENGİ
Kahverenginin birçok farklı tonunu dış giyimde bolca göreceğiz. Bir arada kullanılan kahve tonları bu sezon kahveyi yeni bir seviyeye yükseltiyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder